کنکور دکتری مدیریت فناوری اطلاعات (آی‌تی)

امروز به صورت گذری درباره مدیریت دانش مطلب مطالعه می‌کردم، یاد کنکور دکتری افتادم. امسال در کنکور دکتری مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کرده بودم و رتبه ۱۷ هم کسب کردم (همچنین مصاحبه من با سایت مدیر را در اینجا می‌توانید ببینید). این دومین سالی بود که دو درس تخصصی مدیریت دانش و سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت به کنکور آی‌تی اضافه می‌شد. سال گذشته هیچ کس از منابع این دو درس خبر نداشت و اکثریت قریب به اتفاق داوطلب‌ها این دو درس را پاسخ نداده بودند. امسال هم تقریبا همان رویه بود و منابع تقریباً گنگ بود. کنکور آینده هم یک عدم اطمینان ۷۰ درصدی دارد.

من منابع خیلی زیادی برای این دو درس مطالعه کرده بودم و به همین دلیل نتیجه خوبی از این دروس تخصصی گرفتم. همین شد که به این فکر افتادم تا تجربیات، جزوات و هر آنچه درباره این دو درس می‌دانم با دوستان تسهیم کنم. درباره سایر دروس، چون بانک اطلاعاتی زیادی وجود دارد من وارد نمی‌شوم. اما اگر دوستان سوالی داشتند، حتما سعی می‌کنم کمک‌شان کنم.

برای تعامل بیشتر و همینطور بررسی نکات بیشتر، در کانال تلگرامی ITManagementPhD عضو شوید. همچنین منوی جدیدی تحت عنوان «کنکور آی‌تی» هم در وب‌سایتم اضافه کردم. امیدوارم این اطلاعات کمکی در مسیر شما داوطلبان و دوستان عزیز باشد. سعی می‌شود از کنکور تا دکتری در خدمت شما باشم.

2
اشتراک‌گذاری

۱۱ دیدگاه

 1. فرانک

  سلام
  وای خیلی خوبه که میبینم خودتون رفتید سر اصل مطلب سه روزه که فقط دارم میگردم برای مدیریت دانش و سیستم اطلاعاتی چی بخونم؟ بعد دیدم شما ۶ تا کتاب معرفی کردید. من هم مثل خودتون شاغل هستم و سرم خیلی شلوغه. میشه بفرمایید از این کتابهای معرفی شده کدامش پر اهمیت تره ؟
  با روزی ۲ ساعت که خیلی بنظرم عجیب خوندنشون. تا کنکور هم زمانی نمانده
  البته آنطور که از فعالیتهای پژوهشی شما پیداست و با این همه کار و فعالیت در این حوزه مطمئنا رتبه ۱۰۰ هم میگرفتید در مصاحبه پذیرفته میشدید. چون رزومه علمی اهمیت زیادی دارند. خیلی خیلی از پاسختون ممنون می شوم

 2. فرانک

  سلام
  میشه زودتر این اطلاعات را بگذارید؟ من که خودم شدید درگیر کمبود زمان هستم… متشکرم

 3. fch

  سلام این ادرس کانالتون در تلگرام باز نمیشه
  من دانشجوی ارشد ترم ۳ مدیریت فناوری اطلاعات هستم و دنبال موضوع برای پایان نامه میتونید راهنماییم کنید؟
  ممنون

 4. fch

  سلام من نمیتونم وارد کانالتون بشم
  ترم ۳ ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم دنبال موضوع پایان نامه هستم
  اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
  ممنون

 5. اوین اسمعیلی

  با سلام

  ممنون بابت مطالب عالیتون. ببخشید این ادرس کانال تلگرامی که اعلام کردین متاسفانه نمیشه واردش شد!

 6. عباس

  سلام
  درباره این رشته وقبولی آن در دانشگاه آزاد هم اطلاعی بدهید .ممنون

ارسال پاسخ