کنکور دکتری مدیریت فناوری اطلاعات (آی‌تی)

امروز به صورت گذری درباره مدیریت دانش مطلب مطالعه می‌کردم، یاد کنکور دکتری افتادم. امسال در کنکور دکتری مدیریت فناوری اطلاعات شرکت کرده بودم و رتبه ۱۷ هم کسب کردم (همچنین مصاحبه من با سایت مدیر را در اینجا می‌توانید ببینید). این دومین سالی بود که دو درس تخصصی مدیریت دانش و سیستم‌های اطلاعاتی مدیریت به کنکور آی‌تی اضافه می‌شد. سال گذشته هیچ کس از منابع این دو درس خبر نداشت و اکثریت قریب به اتفاق داوطلب‌ها این دو درس را پاسخ نداده بودند. امسال هم تقریبا همان رویه بود و منابع تقریباً گنگ بود. کنکور آینده هم یک عدم اطمینان ۷۰ درصدی دارد.

من منابع خیلی زیادی برای این دو درس مطالعه کرده بودم و به همین دلیل نتیجه خوبی از این دروس تخصصی گرفتم. همین شد که به این فکر افتادم تا تجربیات، جزوات و هر آنچه درباره این دو درس می‌دانم با دوستان تسهیم کنم. درباره سایر دروس، چون بانک اطلاعاتی زیادی وجود دارد من وارد نمی‌شوم. اما اگر دوستان سوالی داشتند، حتما سعی می‌کنم کمک‌شان کنم.

برای تعامل بیشتر و همینطور بررسی نکات بیشتر، در کانال تلگرامی ITManagementPhD عضو شوید. همچنین منوی جدیدی تحت عنوان «کنکور آی‌تی» هم در وب‌سایتم اضافه کردم. امیدوارم این اطلاعات کمکی در مسیر شما داوطلبان و دوستان عزیز باشد. سعی می‌شود از کنکور تا دکتری در خدمت شما باشم.

2
اشتراک‌گذاری

ارسال پاسخ